Tipy na dárky k Vánocům pro ženy (2017)

Tipy na dárky k Vánocům pro ženy (2017)

Tipy na dárky k vánocům? Ty se vždycky hodí. Vánoce 2017 jsou už za dveřmi a mnozí s vás jistě přemýšlí, jaké dárky pořídíte svým nejbližším. V tomto článku se vám budeme snažit toto každoroční rozhodování trochu ulehčit 🙂 Jako první jsou na řadě tipy na dárky pro ženy, pojďme na to.

Dárek pro mamku

Pojďme trochu popřemýšlet. Hlavním regionem téměř každé mamky je od nepaměti jedna důležitá místnost v domácnosti – kuchyň. Zkuste teď jít do té své a trochu se porozhlédněte, možná narazíte na něco, co by bylo potřeba už vyměnit. Něco co by dobře korespondovalo se stylem Vaší kuchyně. Co takhle rychlovarná konvice? Máte rádi retro? Podívejte se na naše rychlovarné konvice retro s velmi osobitým designem, za kterými stojí inovativní značka Morphy Richards, která nenabízí ne jen retro styl, ale i moderní konvice. Určitě uznáte, že jedna z těchto konvic by vypadala ve Vaší kuchyni dobře a mamka by byla jistě nadšená. A o to víc, jestli si dělá pravidelně kafíčko nebo čaj 😉Case Logic Larimer batoh s rolováním na 14" notebook LARI114 - zelenomodrý

Dárek pro přítelkyni

Svátek, narozeniny, MDŽ … znáte to, to jsou takové ty dny, kdy Vaše přítelkyně ve skrytu duše doufá, že jí něčím uděláte radost. No a na vánoce to platí dvojnásob! Někdy bohatě stačí se zamyslet nad tím, jaké má Vaše drahá polovička koníčky a máte vyhráno. Ale někdy to tak jednoduché není. Takže co teď? Je to jednoduché. Kupte jí stylový batoh (vhodný na notebook), tím jednoznačně nic nezkazíte. A pokud se Vaše přítelkyně zabývá focením, tak pro vás máme 100% tip. Místo batohu se totiž můžete podívat po nějakém pěkném pouzdře pro fotoaparáty.

Dárek pro manželku

Je to podobné jako u přítelkyně. Pokud opravdu nevíte coby, tak pořiďte nějaký hezký batoh. Nicméně pro manželku by to už chtělo nějaký sofistikovanější dárek. Pojďme se nad tím opět trochu zamyslet. Čemu doma manželky ve většině případech velí? Jasně, je to úklid vašeho hnízda. Mnohdy to nebývá nic jednoduchého, vezměte si takové vysávání. Pokud vysavač není opravdu spolehlivý, variabilní a dnes už také lehký, vysávání se může stát noční můrou. Pokud tedy doma máte vysavač, který byste již měli vyměnit za nový, tak pro Vás máme parádní tip, který v konečném důsledku oceníte i vy samotní. Tím tipem je koupě nového vysavače, například některého z kvalitních ručních vysavačů od světoznámé značky Dyson.

Dárek pro babičku

Morphy Richards Total Control tyčový mixérJdeme zase přemýšlet (už naposledy). Co se vám vybaví, když se řekne babička? Nevím jak Vám, ale nám se vždycky vybaví jídlo, doslova hromada jídla. Ne vlastně ne, hora jídla! Je jasné, kam se zase dostáváme – kuchyň. Když ne mamky, tak babičky jsou královnami kuchyně na sto procent. Babičky jsou většinou konzervativní a používají nejen staré recepty a postupy k vaření, ale povětšinou také staré spotřebiče. Co jim takhle udělat radost nějakým novým? Můžeme vám doporučit například některý z tyčových mixérů nebo třeba domácí pekárnu.

Pevně doufáme, že jsme Vám tímto článkem alespoň trochu usnadnili výběr. V příštím článku se na to podíváme z té druhé strany, takže nás čekají tipy na dárky pro muže.

 

Líbí se ti tento článek? Sdílej! :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *